РАБОТАЕМ с 2001 года!

Баннер

ОСНОВНІ ВИМОГИ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ

ДО ОБЕКТІВ РІЗНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

7.13. Лазні сухого жару (сауни)

7.13.1. Можливість розміщення лазень сухого жару (далі – саун) у будівлях різного призначення визначається, виходячи з вимог будівельних норм.

7.13.2. У разі влаштування вбудованих саун необхідно:

- відділяти приміщення лазень від інших приміщень протипожежними перегородками 1-го типу та перекриттями 3-го типу;

- улаштувати один евакуаційний вихід з приміщень безпосередньо назовні;

- обладнати парильне приміщення піччю заводського виготовлення з автоматичним захистом та відключенням, яке робить неможливою роботу печі більше 8 годин на добу;

- улаштувати в парильному відділенні перфоровані сухотруби, підключені до внутрішнього протипожежного водогону, з можливістю ручного пуску від пристроїв, встановлених за межами парильного відділення;

- передбачати місткість парильного відділення не більше ніж на 10 місць.

7.13.3. У парильному відділенні піч має бути встановлена на основі негорючих матеріалів. Відстань від печі до дерев»яної обшивки поверхонь конструкцій повинна бути не менше 1 м.

Стелю над піччю слід захищати від дії високої температури металевим листом по шару негорючого теплоізоляційного матеріалу з розмірами, що на 0.5 м перевищують розміри печі (у плані).

7.13.4. У верхній зоні парильного відділення, а також на найближчих до печі-кам»Янки кромках дерев»яної оздоби слід встановлювати датчики температури, зблоковані з пристроєм (терморегулятором), який відключає електроенергію від електронагрівників у разі підвищення температури до 110 С.

7.13.5. Електричні проводи, використовувані для підключення печі до електромережі, а також світильники та електроарматура повинні бути розраховані на умови експлуатації у середовищі з підвищеною температурою. Підключення ТЕНів до електромережі має здійснюватися за межами парильного відділення.

7.13.6. Канал припливу свіжого повітря під піччю слід систематично очищати від пилу та інших сторонніх предметів.

7.13.7. У разі виявлення несправностей в устаткуванні або появи ознак горіння (диму, запаху горілого, обвуглювання дерев»яного обличкування) слід негайно повідомити про це адміністрацію.

7.13.8. Витяжний повітровод з парильного відділення виконується відокремленим і виводиться безпосередньо назовні.

7.13.9. У приміщеннях саун забороняється:

- експлуатувати піч з відключеним або несправним терморегулятором;

- користуватися електронагрівальними побутовими приладами поза спеціально обладнаними місцями;

- залишати без нагляду включений в електромережу електронагрівник печі.

МІНІСТЕРСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказом МНС України

19.10.2004 р. N 126

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

4 листопада 2004 р.

за N 1410/10009

 

zakaz_knopka

 Авторские права © 2010-2017

 

 

У нас на сайте ищут: турецкая баня, строительство спа-центров, турецкая баня, хаммам, строительство саун, строительство котеджей, сауна, баня, строительство коттеджей, спа-центры, строительство спа-центров, хамам, турецкая баня, строительство саун, продажа инфракрасных кабин, электрокаменка, инфракрасная кабина, инфракрасные излучатели, проектирование коттеджей, проектирование спа-центров
Rambler's Top100 МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов UA-ToP.Net Яндекс цитирования